ŠVENTĖ LIETUVOS 100-ČIUI

Pateikta: 2018-02-27 (atnaujinta: 2018-02-27)

Vasario 15d. mūsų įstaigoje vyko šventinis rytmetis – Lietuvos 100 – čiui paminėti.

Suėję į salę giedojome Lietuvos himną. Deklamavome eilėraščių apie Lietuvą, Lietuvos vėliavą, dainavome, šokome liaudiškų šokių. Už klausimus apie Lietuvą, atsakytus viktorinos metu, vaikai buvo apdovanoti saldainiais. Po viktorinos visų grupių vaikai ir auklėtojos drugelių iškarpomis papuošė skaičius: 1- geltonais drugeliais, 0 – žaliais drugeliais, 0 – raudonais drugeliais. Šiomis, vėliavos spalvomis papuošėme salės sieną.

Papuoštoje salėje dainavo ir „Kiškučių“ bei „Meškučių“ grupių vaikai, sušokome bendrą šokį ir nusifotografavome. Renginį organizavo ir vedė meninio ugdymo vadovė Deimantė Vitkutė – Stonkuvienė ir priešmokyklinės grupės vaikai. Vaikai buvo pasipuošę Juozo Statkevičiaus kurtais tautiniais rūbais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Inga Žiaušienė

Kategorija: