Nuskambėjo Žemaitijos regiono vaikų dainų festivalis „Kalėdinė pasaka“

Pateikta: 2018-01-09 (atnaujinta: 2018-01-09)

Gražią, stebuklingą šventinio laikotarpio pabaigą dainomis pažymėjo Kretingos, Klaipėdos bei Skuodo rajono vaikai sausio 5 dieną Kretingos muziejaus Žiemos sode. Festivalio organizatoriai:  Kretingos lopšelis- darželis „Eglutė“ bei Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinės mokyklos mokytojai. Pedagogės: Deimantė Vitkutė-Stonkuvienė, Onutė Viskontienė,  Violeta Stančikienė, Virginija Jakienė , Inga Žiaušienė, Aurika Papievienė , bendradarbiaudamos su įstaigų direktorėmis (Vida Simaitiene ir Jurgita Alčauskiene), renginiui ruošėsi keletą mėnesių. Pilnutėlėje Baltojoje salėje skambėjo Kalėdų laikotarpio giesmelės ir dainos.Apie 120 festivalyje dainavusių vaikų, juos ruošusių 14 muzikos mokytojų, tėvelių bei svečių, atvyko pasveikinti trys karaliai (Violeta Stančikienė, Virginija Jakienė, Onutė Viskontienė), kurie ne tik vedė gražų renginį, bet ir palinkėjo visiems  kitais metais vėl atvykti į festivalį „Kalėdinė pasaka“.

Nuskambėjęs festivalis – puiki galimybė vaiko saviraiškai bei kūrybiškumui ugdytis, tad tikimės, kad antrą kartą įvykęs renginys turės tęstinumą ir džiugins nuostabiais vaikų pasirodymais.

Muzikos mokytoja Deimantė Vitkutė-Stonkuvienė

Kategorija: